Techtle Mechtle travesti show - Vstupenky

10. 10. 2023
460 – 480 Kč
Divadlo

Nejúspěšnější česká travesti show TECHTLE MECHTLE přiváží novou divadelní show "Dokud nás smrt nerozdělí" poprvé do Ústí nad Labem!

V dobrém i ve zlém, dokud nás smrt nerozdělí... Tuhle větu řekla minimálně jednou za život snad většina z Vás. Ti odvážnější i vícekrát. Travesti skupina Techtle Mechtle si tentokrát ve svém pořadu posvítí na to, jak vypadá takové manželství po 30-ti letech pod jednou střechou. Jediná dcera už odrostla a z počátečního zamilování a okouzlení jste se už dávno probudili. Život a manželství jsou zkrátka boj a vyhrát musí v ideálním případě oba. Divadelní show, ve které se místy budete cítit jako u Vás doma v obýváku, míří do našeho města.

Muzikálovo-taneční, divadelní představení, ve kterém uvidíte za jeden večer zhruba 80 kostýmů, propracované taneční choreografie a vtipné scénky z manželství, které píše sám život. Skupina Techtle Mechtle připravuje každý rok nové představení, které je vždy jejich vlastní tvorbou, a to od návrhu kostýmů, výpravné jevištní scény, paruk, dekorací až po samotný scénář celého představení. Pánové Lukáš, Martin, Nikolas a Saša se svou posádkou míří za Vámi! Show této skupiny ve většině měst bývá vyprodána i několik měsíců dopředu a za poslední roky se těší na poli české divadelní scény stále větší oblibě.

 

Cena v předprodeji / na místě:    1 - 4 řada     480 Kč

                                                       5 - 12 řada    460 Kč

 

Více informací naleznete na www.techtlemechtlerevue.cz nebo Facebooku: Techtle Mechtle revue – travesti show.