Techtle Mechtle revue - Vstupenky

9. 10. 2024
460 – 590 Kč
DivadloOstatní

Z důvodu rekonstrukce kinosálu se akce uskuteční na Velkém sále Domu kultury. 

Vstupenky zůstávají v platnosti (na řady i sedadla). 

 

Nejúspěšnější česká travesti show Techtle Mechtle přiváží zbrusu nové divadelní představení s názvem "All inclusive Bibione" do Ústí nad Labem!

 

Techtle Mechtle revue je v současné době nejúspěšnější česká show na poli divadelní scény. V podání Techtle Mechtle se totiž vždy jedná o propracované divadelní představení s výpravnou scénou, více jak 80ti kostýmy a dějovou linkou. Všechna představení jsou jednou velkou komedií, a to od začátku až do konce. Má to jen jeden háček – všechny role, a to včetně těch dámských, tu hrají pouze muži a ti jsou navíc k nerozeznání od skutečných žen. Pánové Lukáš, Martin, Nikolas a Saša společně s tanečníky Štěpánem, Jarkem, Sayem a Danem pro Vás tentokrát připravili další nadupanou show.

 

Jak už samotný název "All inclusive Bibione" napovídá, představení bude nabité letní atmosférou, sluncem, mořem a hlavně – pořádnou dávkou českého humoru. Co všechno se může stát, když se typicky česká rodina na úsporném režimu vypraví na cestu do Bibione, aby poprvé v živote viděla moře? Mají si vůbec manželé po 36-ti letech soužití na společné dovolené ještě co povědět? Podaří se jim oživit při západu slunce jiskru jejich skomírajícího vztahu a nebo zbytky jejich vzájemného pochopení zmizí na vždy na dně moře mezi chaluhy a chobotnice? Volné pokračování divácky velmi úspěšného představení "Dokud nás smrt nerozdělí" přichází v podobě "All inclusive Bibione".

 

Pořady těchto pánů jsou vyprodána v řadě měst i několik měsíců předem, a to především proto, že se diváci během představení ze srdce zasmějí. Představení jsou kombinací travesti show, muzikálu, cabaretu, taneční show, zábavného pořadu i klasické činohry, což je žánrově sice řadí mezi nezařaditelné ale i přesto mezi jedny z nejnavštěvovanějších.

 

Více informací najdete na www.techtlemechtlerevue.cz nebo Facebooku: Techtle Mechtle revue – travesti show

 

Slevy:   ZTP, ZTP/P    50% sleva